Hosting-Sunucu-Domain Bilişim Firması

Kullandığımız internet sayfaları ve birçok web projesi iki temel unsurdan oluşmakta, bunlar ; domain & hosting (sunucunun ayrılan belirli kısmı olarak adlandırabiliriz) olarak geçmektedir.

Öncelikle bir web sitesi, web projesi oluştururken bir domain belirleriz ve domaini belirledikten sonra bu domaini yani projemizi barındıracağımız sunucu-hostingi seçeriz.
Eğer çok kapsamlı bir proje değilse hosting (sunucunun ayrılan belirli kısmı ), kapsamlı ise sunucu (VDS-VPS gibi) tercih ederiz. Burada dikkat etmemiz gereken hosting & sunucu özelliklerinden önce, çalışacağımız firmanın kalitesidir. Çünkü herhangi bir sunucu problemi veya başka konular projenizi ve itibarınızı çöpe atabilir.
Bu sebeple hosting-sunucu-domain konusunda tecrübeli bir bilişim firması ile çalışmakta fayda var ve tecrübeli bilişim firmasını seçerken de, firmanın internetteki ve sosyal medya hesaplarındaki müşteri yorumlarını-referanslarını ve sektör geçmişini göz önünde bulundurmak, doğru seçim yapmakta en büyük yararı sağlayacaktır.

Domain – Hosting – Sunucu alanında hizmet almayı düşünüyorsanız,

gibi hizmetleri ve uzun yıllardır sektör tecrübesi bulunan İzmir bilişim firması Alastyr‘ı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.