Mobil Oyun Firması Cappuccino Games

İzmir’in mobil oyun firması Cappucino Games’e dair detaylar yazımızda.

Mobil oyun pazarı her geçtiğimiz gün hızla büyümekte. Dünya mobil oyun pazarı 41 Milyar dolara ulaşırken, ülkemizdeki pazar ise 220 milyon doları geçen bir büyüklüğe erişmekte.
Uygulama marketlerindeki gelirlere de bakıldığında, dünyanın en çok kazanan uygulamalarının mobil oyunlar olduğu görülüyor. Açıklanan istatistiklere göre en çok kazanan 10 mobil uygulamanın 9’unda mobil oyunlar bulunuyor.
Mobil oyun pazarının büyümesiyle birlikte, bu alandaki geliştiriciler, startuplar, firmalar ve oyunlar da hızla artmakta ve gelişmekte.
Gelişen bu sektörde, İzmir’de başarılı işler gerçekleştiren San Francisco merkezli bir Mobil Oyun Firması Cappuccino Games bulunuyor. Android ve iOS cihazlar için geliştirdikleri oyunlarla, kullanıcıların beğenisini toplayan Cappuccino Games, aynı zamanda İzmir ekosistemindeki girişimci gençleri de desteklemekte ve onlarla zaman zaman çeşitli etkinliklerde bir araya gelerek tecrübe paylaşımı yapmaktadır.

iOS cihazlar için 6, Android cihazlar için 2 adet oyunu bulunan Mobil Oyun Firmasının tüm oyunlarına ve sosyal medya bilgilerine ulaşmak için web sayfaları http://cappuccinogames.co adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir