Sanal POS & Ödeme Kuruluşu PAYTR

Online ticaretin temel bileşenlerinden Sanal Pos ile ilgili olarak Türkiye’de birçok ödeme kuruluşu bulunmakta. Bu kuruluşlar internet üzerinden tahsilat yapmak isteyen kurumlara ödeme çözümleri sunmakta.

PAYTR Bilişim Firması

E-ticaret üzerinden tahsilat ve satış yapmak isteyen kurumların bankalar ile görüşmesine gerek kalmadan, bankalarla anlaşmalı şekilde çalışan Ödeme Kuruluşları, bu şekilde süreç ve birçok konuda daha çok verim sağlamaktadır.
Sunulan kredi kartı, banka kartı ile alışveriş ve taksit imkanları ile cazip hale gelen Sanal Pos & Ödeme Kuruluşları, kullanıcılarından belirli koimsyonlar da almakta. Bu komisyonlar markanın cirosuna göre değişebilmekle birlikte, yıllık kullanım ücretleri gibi ücretlerle de kullanıcılara hizmet verilmekte.

Düşük cirolarda yüksek komisyon oranlarının olması (yüksek komisyonların alınması) + yıllık üyelik ücretleri ve ödemelerin kısa sürede yatmaması gibi birçok konu markaları hoşnut etmediği için, bu duruma özel çözüm üreten ödeme kuruluşları da mevcut, PAYTR; bu sorunlara çözüm üreten Sanal Pos ve Ödeme Kuruluşlarından.
Ege Bölgesi’nin ilk ve tek ödeme kuruluşu olan PAYTR, faaliyetlerini Ege’nin incisi İzmir’den sürdürmekte.

Yıllık komisyon ücreti bulunmaması ve ertesi gün ödeme garantisi sunması ise PAYTR‘ı diğer ödeme markalarından bir adım önde göstermekte.

Sanal POS & Ödeme Kuruluşu PAYTR’a dair detaylı bilgiyi web sayfası https://www.paytr.com/ üzerinden alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir